Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie
 
www.bip.gov.plbip.szpitalradziejow.pl
 
Jesteś tutaj: » Konkursy » Wykaz nieruchomości położonych przy ulicy Szpitalnej 3w Radziejowie przeznaczonych do wynajęcia ,wydzierżawienia na okres 3 lat w drodze I przetargu położonych ustnego niegraniczonego.
Wykaz nieruchomości położonych przy ulicy Szpitalnej 3w Radziejowie przeznaczonych do wynajęcia ,wydzierżawienia na okres 3 lat w drodze I przetargu położonych ustnego niegraniczonego. Drukuj
Opublikował: Sławomir Kuligowski   
czwartek, 07 grudnia 2023 09:32

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radziejowie nieodpłatny użytkownik informuje , że od dnia 07.12.2023 roku przez 21 dni , tj. do 28.12.2023 roku zostanie wywieszony na tablicy ogłoszeń w siedzibie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie ul. Szpitalna 3 oraz Starostwa Powiatowego przy ulicy Kościuszki 17 w Radziejowie wykaz nieruchomości położonych przy ulicy Szpitalnej 3 w Radziejowie przeznaczonych do wynajęcia ,wydzierżawienia na okres 3 lat w drodze I przetargu położonych ustnego niegraniczonego. Wymienione nieruchomości stanowią własność Powiatu Radziejowskiego.

 
 
     
     

Valid XHTML 1.0 Transitional    Poprawny CSS!

Odsłon : 559746
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Kontakt: metorg@pro.onet.pl